HomeWorldSBKWSBK: Misano - Frankie Chili viert dubbel feest

WSBK: Misano – Frankie Chili viert dubbel feest

Voor Frankie Chili zal het hoe dan ook een feestelijk weekeinde worden komend weekend in Misano, als de veteraan uit het WK Superbikes niet alleen zijn 250e wedstrijd in het Superbike kampioenschap thuis rijdt maar ook nog eens zijn 41e verjaardag in Misano, waar hij zelf een van de gezelligste strandtenten van Itali‘ bezit, viert.

Frankie Chili: “Ik ben blij dat ik mijn 250e Superbike wedstrijd op mijn thuis circuit mag rijden. Ik wil er een goede race van maken en hopelijk lukte het mij op het podium te komen. Dat zou fantastisch zijn maar los van het resultaat zullen we zeker een biertje drinken en misschien wel meer dan een.

Frankie Chili is de oudste deelnemer in het kampioenschap en hij vormt een team samen met een van de jongste deelnemers uit het kampioenschap, de 22-jarige Max Neukirchner die vorig jaar voor het eerst in Misano reed.

Bron: Klaffi Honda
Vertaling en bewerking: Harry Haddering ([email protected])

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig