Pramac rijders moeten pijn verbijten

Loris Capirossi keerde op Laguna Seca weer terug van een blessure en Randy de Puniet liep er een op, het resultaat is dat het Pramac Ducati team komend weekend in Brno met twee niet helemaal fitte rijders zit.

Randy de Puniet

Na de races in Assen, Mugello en de Sachsenring te hebben moeten overslaan en daarbij in Duitsland ook nog Sylvain Guintoli op zijn machine te hebben zien rijden wilde Loris Capirossi in Laguna Seca koste wat kost weer zelf rijden. De Italiaan was echter nog niet helemaal hersteld van zijn trainingscrash in Assen en het probleem met zijn schouder blijft aanhouden.

“Helaas heb ik nog steeds last van mijn schouder. Volgens de dokter heb ik een operatie nodig maar daar ga ik pas over nadenken aan het einde van het seizoen. Nu krijg ik elke dag therapie en ik hoop mijn fysieke conditie nog wat te kunnen verbeteren voor Brno. Ik heb deze twee weken veel gerust en ik had dat ook nodig maar nu wil ik goed rijden en een goed resultaat behalen. Het Tsjechische circuit is een van mijn favorieten dus hopelijk gaat dat lukken,” vertelde Capirossi.

Met de ene rijder uit de lappenmand bleek het het Pramac Racing Team andermaal niet mee te zitten toen Randy de Puniet tijdens de kwalificatie voor de Red Bull U.S. Grand Prix ten val kwam waarbij hij zijn bekken blesseerde. De Puniet kwam dan ook niet aan de start en zal ook komend week in Brno de pijn nog moeten verbijten.

“Dat ik de race in Laguna Seca moest overslaan was voor mij moeilijk te accepteren, vooral na al het werk in de trainingen en kwalificatie,” vertelt de Puniet. “In de afgelopen weken heb ik de dokter bezocht om een beter begrip te krijgen van de situatie betreffende mijn bekken. Gelukkig is er niets gebroken maar het doet nog steeds pijn. Ik heb nog dagelijks therapie om me voor te bereiden op Brno. De motor reageerde de afgelopen races goed en het zou zonde zijn om nu niet van die positieve momenten met de motor te kunnen profiteren.”

Reacties

Door: chiel
op: woensdag 10 augustus 2011 14:37:40

Het is al een tijdje kwakkelen bij Pramac Ducati en als je dan zo aan een race moet beginnen ! Maar hopen dat de heren erop blijven zitten en geen schuiver maken, of nog erger, een highsider.

Door: Mike Imola
op: woensdag 10 augustus 2011 18:38:22

Ben benieuwd of Capirex zijn afscheid gaat aankondigen. Hij zou in Brno e.e.a gaan bekend maken betreffende zijn toekomst.

Door: lendy
op: woensdag 10 augustus 2011 20:33:04

Mike,als je goed leest en er vanuitgaande dat deze woorden van Loris zijn,hij gaat er over na denken om zn blessure aan het eind van het seizoen eventueel te behandelen!BY BY LORIS CAPIROSSI ,ik heb van je genoten in voor en tegen!

Door: patrok
op: woensdag 10 augustus 2011 22:45:01

Blessure leed en een niet werkende Ducati, en je word verwezen naar de achterhoede, om zo je carrière af te sluiten, dat zal ook geen fijn gevoel teweegbrengen.

Door: tjeus
op: donderdag 11 augustus 2011 10:42:56

Had al eerder kunnen stoppen

Door: pvb46
op: donderdag 11 augustus 2011 11:52:22

Hij is nog steeds een goede rijder(3e eindstand 2006),hij heeft alleen pech gehad de laatse jaren omdat hij steeds op een fiets zat die niet goed genoeg was om resultaten neer te zetten,erg jammer allemaal. ik hoop dat hij nog blijft en dat Ducati een beter fiets kan bouwen voor 2012,ik zou hem graag nog een keer met Rossi op het podium willen zien zoals ze dat deden in ik meen Maleisië(2005) door een stoel te pakken en rossi op zijn schoot te nemen. Mooi gevecht op de baan waar beide rijders van genoten en een leuk optreden op de tribune,ze zijn nog de enige rijders die op een 500cc 2 takt hebben gereden in dit 4-takt tijdperk,jezus wat mis ik die 500cc-tjes.....

Nieuws

zondag 15 april 2012

Uitslagen/Agenda