HomeNationaalTeams: GS Racing team: Burns en Theunissen in Val de Vienne

Teams: GS Racing team: Burns en Theunissen in Val de Vienne

Het GS Racing Team kijkt met een goed gevoel terug op de eerste test in het Franse Val de Vienne. Zowel Chris Burns als Wim Theunissen wisten onder een stralende zon veel progressie te boeken.

Burns richtte zich de eerste dag vooral op om het team en de Inghart Honda te leren kennen. Theunissen had maar aan één ding te wennen en dat was aan zijn Inghart Honda. Het team was natuurlijk al bekend bij Wim, want in 2003 reed hij ook al voor GS Racing.<br /> <br /> Dag twee word er een druk schema afgewerkt door Wim en Chris. De dag stond in het teken van het testen van de Dunlop banden en aan de fijn afstelling van de vering gewerkt.<br /> &nbsp;<br /> Op de laatste dag in Val de Vienne is er door Wim vooral gewerkt aan zijn rijstijl. De motoren zijn immers heel wat veranderd de afgelopen jaren en de rijstijl is daar ook in meegegaan. Chris heeft nog wat laatste aanpassingen gedaan aan zijn motor en uiteindelijk resulteerde dit in zeer nette rondetijden. <br />

Verder willen wij onze fysiotherapeut Gert van Heck bedanken voor al zijn goede zorgen voor Wim en Chris, tijdens deze drie dagen in Val de Vienne.<br /> <br /> Willen jullie het GS Racing Team in actie zien kom dan 2&amp;3 april naar Assen, want daar zal de eerste ONK wedstrijd plaats vinden van het jaar.

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig