HomeNationaalTeams: Eerste punten voor Eisses op Assen

Teams: Eerste punten voor Eisses op Assen

Op het TT circuit Assen vond afgelopen zaterdag 11 juni de 3e ronde plaats van het KNMV-Cup kampioenschap. Uiteraard was Team NPR uit Assen hier weer present om met haar coureur Robert Eisses de strijd aan te gaan met de concurrentie. Voor de race dag was het motorblok vakkundig afgesteld door Peter Lakerveld van No Limits. De lat werd wederom hoog gelegd, want het was duidelijk dat Eisses flink aan zou moeten zetten om aansluiting te houden bij de snelle mannen in de A-groep.

De eerste kwalificatie verliep echter moeizaam, de aanpassingen die aan de vering gedaan waren hadden niet direct gewenst resultaat. Na nog enkele kleine wijzigingen aan de achter schokdemper zette Eisses in de tweede tijdtraining nog even een tandje bij en de uiteindelijke snelste tijd was 1.51.7. Plek 32 op de startgrid.<br /> <br /> Een half uur voor aanvang van de race zette een korte maar hevige regenbui het hele circuit onder water. In rap tempo hadden de monteurs Cor en Sake de Yamaha voorzien van regen banden en na een vertraging van tien minuten kon de race van start. In tegenstelling tot de eerste race kwam Eisses nu goed van zijn plek, gelijk na de start had hij al 5 man te pakken, en bij de eerste doorkomst kwam de inwoner van Bovensmilde als 17e door. Op een rap opdrogende baan konden er in de voorlaatste ronde nog twee plaatsen verschalkt worden, en aan het eind van de laatste ronde kwam de rood witte Yamaha als 14e over de streep. De eerste twee punten zijn binnen, de gang naar boven is ingezet!

Eisses: ÒWat ben ik tevreden over deze dag! De eerste kwalificatie leek werkelijk nergens naar, we waren echt compleet de verkeerde weg ingeslagen met de afstelling. Gelukkig werkten de wijzigingen voor de tweede kwalificatie wel, en kwam ik weer in de buurt van mijn snelste rondetijd op dit circuit. In de race kon ik gelukkig mijn hoofd koel houden. Naast de dank aan al onze sponsoren ben ik veel dank verschuldigd aan de monteurs die motor zeer snel klaar konden maken voor de race op nat asfalt. Ook dank aan Leon, die de boel ondanks de afwezigheid van Ewout de boel weer perfect onder controle had in de pitbox.Ó<br /> &nbsp;<br /> De volgende twee races voor Team NPR worden gehouden in het weekend van 2 en 3 juli op het Duitse Oschersleben.

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig