Scott Deroue uit Nijkerkerveen is na een eenzame race op de Varsselring geindigd op de plaats waar hij ook na de trainingen stond. Op eerbiedige afstand van de winnaar werd hij als derde afgevlagd.
Deroue vertrok als 5e bij de start maar kwam al in de eerste ronde als derde door achter Schouten en v/d Bunt. De beide Honda rijders namen afstand en na enkele ronden was er van een wedstrijd al geen sprake meer. Polesetter Schouten nam aan de leiding afstand van v/d Bunt die op zijn beurt Deroue definitief naar de derde plaats verwees.
<blockquote>Deroue : “De start was niet goed maar ik lag al snel op de derde plaats en meer zat er niet in. Die Moto3 Honda’s waren vandaag op de rechte stukken niet bij te houden. De volgend race in Assen hoop ik meer tegenstand te kunnen bieden ”.<br /> </blockquote>Door onvoorziene technische omstandigheden moest Deroue overigens afzien van deelname aan de tweede manche van de 50-cc Classics Euro-Cup.