HomeNationaalTeams: RW Racing GP: Matige race eindigt in crash

Teams: RW Racing GP: Matige race eindigt in crash

De Gran Premi Aperol de Catalunya heeft het RW Racing GP Team geen punten opgeleverd. Na een goede start zakte de RW Racing GP-rijder Luis Salom terug buiten de top 10 om vervolgens weer naar een negende positie te rijden. Met nog een paar ronden te gaan kwam de Spanjaard helaas ten val en scoorde geen punten dit weekend.

De race startte op een natte baan maar de meeste rijders kozen voor slick banden. De rondetijden waren dan ook niet snel en het was zeer glad in het begin van de race. Naarmate de race vorderde droogde de baan geleidelijk op en kwamen de gemonteerde slick banden tot zijn recht.<br /> <br /> Luis Salom had een goede start en klom van de achtste plek op naar een zesde positie. Na een aantal ronden zakte de Spanjaard terug en halverwege de race kwam Salom zelfs buiten de top 10 terecht. De rondetijden werden steeds snellere naarmate de baan opdroogde. Voor Salom duurde het even voordat hij zijn ritme vond maar wist zijn tijden iedere ronde te verbeteren en kreeg weer aansluiting met de groep die streed om de negende positie. Op het moment dat de Spanjaard deze positie overnam van zijn landgenoot Adrian Martin kwam Salom ten val en was zijn race over.

<blockquote>Luis Salom (DNF): "Het was vandaag geen goede dag voor mij. Ik had een goede start maar was te voorzichtig in het begin. Ik viel steeds verder terug en kwam zelfs buiten de top 10 terecht. Een top 10 positie is toch w! el het minste wat ik wilde tijdens mijn thuis Grand Prix en ik nam meer risico’s. Dat pakte goed uit en kwam weer in de groep terecht die streed om de negende plek. Ik kon de groep leiden maar kwam jammer genoeg ten val. Gelukkig mankeer ik niets maar ik ben erg teleurgesteld. Volgende week staat de volgende race alweer voor de deur en dan wil ik weer voor een top 10 positie strijden." <br /> </blockquote>

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig