HomeNationaalTeams: Terrel klaar voor de Gamma Racing Day

Teams: Terrel klaar voor de Gamma Racing Day

Tijdens de Gamma Racing Day aankomend weekend wordt Centurion Young Talent coureur Terrel Bivens eenmalig gesponsord door Sourcy Vitamin Water.

Sourcy Vitamin Water is natuurlijk zonder kunstmatige geur, kleur en smaakstoffen en draagt het ‘Ik kies bewust’ logo. Dit voorjaar is de range van zes varianten uitgebreid met twee nieuwe verassende smaken. Naast de bekende varianten fit, balans, energie, multi-vit, weerstand en focus zijn er nu ook puur en passie. Puur smaakt naar Marula/Peer en Passie heeft de smaak Cranberry/Rozenbottel. <br /> <br /> Om Sourcy Vitamin Water te promoten hebben zij er voor gekozen om Terrel in zijn sport tijdens dit grote evenement te sponsoren om zo een groter publiek kennis te laten maken met dit verassende flesje water. Bent u nieuwsgierig geworden? Kom dan gerust langs in onze paddocktent te herkennen aan het Centurion Young Talent logo aan de voorzijde.

Daarnaast heeft zijn hoofdsponsor Centurion vastgoed een geheel nieuwe paddocktent en teamkleding gesponsord en heeft laten weten dat de jonge coureur mag gaan deelnemen aan de najaarstraining in Spanje met Wilco Zeelenberg. Patrick de Rijk van Centurion vastgoed vindt het belangrijk dat Terrel zich verder kan ontwikkelen in zijn sport en wilt hem daarbij zoveel mogelijk ondersteunen. Volgens Patrick heeft Terrel de ambitie om door te groeien in de wegrace. Zijn doorzettingsvermogen bewonder ik en zeker als je weet dat hij vele jaren zonder hulp van derde dit niveau heeft weten te bereiken. <br /> <br /> Terrel Bivens en zijn team hopen op een mooi race weekend met goede resultaten. Daarnaast is dit een geweldig weekend voor zijn sponsoren die zo kennis kunnen maken met de Talent Cup en de kans krijgen alles van dichtbij mee mogen beleven op het binnenterrein van TT-Assen.

Gerelateerde berichten
Gerelateerd

Winkelwagen0
Er zijn nog geen producten aanwezig