David Almansa heeft vrijdagmiddag tijdens de Training van de Red Bull Grand Prix of San Marino and the Rimini Riviera 2025 de snelste tijd genoteerd. De Leopard Racing coureur was verreweg het snelst voor Adrián Fernández en Joel Kelso.
Al in de eerste vijf minuten kwamen de eerste rondetijden in de buurt van de tijden van vrijdagochtend. Dennis Foggia kwam op dat moment ten val. Wederom was het David Almansa die de snelste tijd noteerde met een 1’41.427.
Na tien minuten had David Muñoz de snelste tijd overgenomen. Noah Dettwiler kwam ten val nadat de Zwitser niet scherp was na het terugkeren op het circuit. Halverwege de sessie had Almansa de snelste tijd weer overgenomen voor Muñoz en Valentin Perrone.
Na een rustige fase kwamen de rijders met tien minuten te gaan op nieuwe banden naar buiten voor de snelle rondes. Alvaro Carpe kon vanwege een technisch probleem niet meer in actie komen, hierdoor zal de huidige nummer vijf van het kampioenschap van start moeten gaan in Q1.
Uiteindelijk wist David Almansa een 1’40.596 te rijden, een halve seconde sneller dan zijn teamgenoot Adrián Fernández. Joel Kelso noteerde de derde tijd. Valentin Perrone en José Antonio Rueda maakten de top vijf compleet.
Uitslag – Top 5 Moto3 Training
| Positie | Naam | Team | Land | verschil |
|---|---|---|---|---|
| 1 | David Almansa | Leopard Racing | ![]() |
1’40.596 |
| 2 | Adrián Fernández | Leopard Racing | ![]() |
+0,498 |
| 3 | Joel Kelso | Level-Up MTA | ![]() |
+0,514 |
| 4 | Valentin Perrone | Red Bull KTM Tech3 | ![]() |
+0,518 |
| 5 | José Antonio Rueda | Red Bull KTM Ajo | ![]() |
+0,623 |
Klik hier voor de volledige uitslag
Volgende sessie: Tweede vrije training
Tijd: Zaterdagochtend 08:40 uur
Handige links Red Bull Grand Prix of San Marino and the Rimini Riviera:
Volledig tijdschema en uitslagen
Waar te volgen op TV
NIEUW | MotoGP- en WorldSBK ticketshop
Fotoverslag
Vrijwillige bijdrage Racesport.nl
Bent u een trouwe bezoeker van deze website, bent u tevreden met het door ons gebrachte gratis te lezen motorsportnieuws en wilt u het werk van het Racesport.nl redactieteam mede ondersteunen?
Dat kan d.m.v. een vrijwillige bijdrage via de betaallink vrijwillige bijdrage Racesport.nl of door een bijdrage over te maken naar het volgende bankrekening nummer: NL31 BUNQ 2035 9539 44 t.n.v. ES Event & Sports Promoter, onder vermelding van ‘vrijwillige bijdrage Racesport.nl’







