Top rijders geven unieke producten weg voor een veiling

59

Jurgen van den Goorbergh neemt het initiatief voor Tsunami slachtoffers Vlak na de Tsunami, die Azie totaal verwoest achterliet op 26 december, wouden Jurgen en Misha van den Goorbergh iets opzetten. Hun idee Ð een veiling met unieke producten van de Motorsport Ð vergde wat tijd. `Wij willden iets goed doen`, Zei Jurgen. ` niet alleen een veiling, maar werkelijk iets speciaal. Wij zullen een project in Sri Lanka steunen waar zij huizen herbouwen, een absolute noodzaak wanneer je probeert je leven weer op te bouwen.`

Jurgen contacteerde zijn collega’s in de race wereld. Bijna iedereen reageerde enthousiast en schonk iets. De laatste paar maanden wordt Jurgen zijn kantoor gevuld met geweldige producten wat zal leiden tot een groot budget voor het huisvestingsproject in Sri Lanka. Een selectie van de producten:
– Een gesigneerde Valentino Rossi shirt
– Een gesigneerde Freddie Spencer, Kenny Roberts and Erv Kanemoto foto
– Helmen van Loris Capirossi, Carlos Checa, Colin Edwards en Stefan Everts
– motorpakken van Kenny Roberts jr en John Hopkins
– Paddock- and VIP-kaarten vooor Grand PrixÕ een Superbike evenementen
– Donaties van Marco Melandri, Sete Gibernau, Nicky Hayden, Andrew Pitt, Troy Bayliss, Raymond Schouten, Jarno Janssen, Barry Veneman en(natuurlijk) Jurgen van den Goorbergh
– En nog veel meer

De voorwerpen kunnen bezichtend worden op www.driversaid.net, het bieden begint over een paar dagen! Er zullen nog veel meer producten worden toegevoegd dus ga vaak kijken!

DriversAid zullen een huisvestingsproject in Sri Lanka steunen dat honderden mensen een nieuw dak boven hun hoofden zal geven. Al het geld dat met www.driversaid.net wordt verdient zal rechtstreeks naar dat project gaan.

DriversAid wordt gesteund door www.tamara-design.nl Computer Mobiel, SportTravel, RaceReport, Frank Weeink, Natascha Kayser en met een zeer speciale dank aanJarno de Jong, zonder hem zou dit niet gebeuren!

Voor meer informatie:
www.driversaid.net
www.vdgoorbergh.com

of Misha van den Goorbergh via [email protected]