McGuinness opent trainingen IOMTT
De trainingen voor de 2011 editie van de Isle of Man TT zijn begonnen en het was Honda TT Legends rijder John McGuinness die in de Superbike categorie de snelste tijd op de kokken wist te zetten.
McGuinness en Amor (foto: www.iomtt.com)
Op maandagavond ging de trainingsweek voor de Isle of Man TT van start met de eerste trainingen voor alle categorieën. De omstandigheden waren door regen verre van ideaal te noemen en de trainingen werden zelfs stopgezet vanwege een flinke regen en hagelbui.
Om 18:30 plaatselijke tijd ging de IOMTT van start met de zijspannen die als eerste van start gingen op een deels natte baan. Na een uur rijden waarin iedereen twee ronden wist te rijden was het de beurt aan de soloklassen waarbij eerst nieuwkomers Simon Andrews, Dean Harrison, Daniel Hegarty, Piotr Betlej, Robert Wilson en Lee Vernon onder begeleiding hun allereerste ronde reden.
Guy Martin en Michael Dunlop gingen als eerste van de ervaren deelnemers de baan op gevolgd door Bruce Anstey, Adrian Archibald, Paul Owen, Ian Mackman, Luis Carreira en Ryan Farquhar. Martin was daarbij in eerste instantie de snelste man maar uiteindleijk bleek Gary Jophsnon de snelste man van het eerste rondje over ‘the Mountain Course’ te zijn.